Prezantuesja Christina Milian ka vendosur që të kalojë një fundjavë në plazh, për t’u relaksuar disi.

30-vjeçarja ka ekspozuar linjat e saj me nji bikini rozë, ndërsa ka qenë e shoqëruar nga një grup modelesh. Dhe, ka qenë mjaft provokuese në pozat që ka marrë me to.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here