Christina MilianKëngëtarja dhe aktorja, Christina Milian, është kthyer prapë me imazhet me bikini.

Mirëpo, postimet e fundit në Snapchat, e shfaqin atë më provokative se asnjëherë më parë.

Me fotografitë e bëra përballë pasqyrës së banjës së hotelit, këngëtarja e muzikës R&B, shihet me bikini, ndërsa mbi foto ka shkruar: “E lashë zemrën në Ibiza”.

Christina, e cila aktualisht është duke shijuar pushimet në Spanjë, po ashtu është fotografuar nga paparacit me një palë bikini, që e tradhtuan gjoksin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here