Christina Milian dhe The Dream martohen sërishKëngëtarja e muzikës pop Christina Milian dhe producenti The Dream janë martuar për të dytën herë, këtë radhë në kryeqytetin italian Romë.


Çifti u martua në fillim të këtij muaji në Las Vegas, ndërsa tani njoftohet se të porsamartuarit kishin udhëtuar në Romë gjatë vikendit që shkoi për t’u martuar sërish, në praninë e familjes dhe miqve të afërt.

Thuhet se këngëtarja e hitit “Dip It Low”, Milian, është duke pritur fëmijë me The Dream.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here