Christina Aguilera tregon format seksi Këngëtaria 34 vjeçare, ka shfaqur në mënyrë madhështore figurën e saj në tapetin e kuq. Ajo kishte veshur një fustan të zi, i cili ishte i hapur larte e gjithashtu i qarë në fund tek këmbët .

Me këtë veshje ajo u paraqit tek “2016 Breakthrough Prize Ceremony” të shtunën , në Mountain View, Calif.

Christina Aguilera e cila kishte sjellë partnerin e saj Matthew Rutler, ishin të shoqëruar nga Lana Del Rey, Hilary Swank, BJ Novak dhe Kumail Nanjiani.

Christina Aguilera tregon format seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here