Christina Aguiler femrat janë më seksiKëngëtaria Christina Aguilera mendon se femratë janë më seksi se sa meshkujt.Aguilera 28-vjeçarja ka pohuar se më shumë i pëlqejnë linjat e  një trup të një femre, se sa të një mashkulli.

Gjithashtu për Christinen  femrat janë qenie më të ndjeshme. Dhe, e kam fjalën, joshem kryesisht nga meshkujt, jam e martuar dhe e dua burrin tim dhe e dua atë që ne bëjmë së bashku.

Nëse duhej të zgjidhja në mes të asaj nëse do të më pëlqente të shikoj një mashkull të zhveshur ose një femër të zhveshur, do ta zgjidhja femrën.

Në mënyrë natyrale jemi më seksi dhe më të bukura për t’u parë”, ka thënë këngëtarja.

Aguilera po ashtu ka thënë se ajo ndjehet më seksi kur qëndron e zhveshur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here