Chrissy Teigen përsëri zhveshetTanimë jemi mësuar ta shohim modelen Chrissy Teigen komplet të zhveshur.Bukuroshja Chrissy Teigen nuk e ka problem të zhvishet për të pozuar, qoftë për fotografitë që poston në Instagram apo edhe për fotosesionet e ndryshme.

Këtë herë modelja ka poszuar totalisht nudo për kopertinën e numrit më të ri të revistës ‘Womens’s Health’, transmeton Lajmi.net.

Ajo ka treguar se gjithmonë është dashur të kujdeset shumë për veten pasi edhe familjarisht ata janë të plotë dhe shumë shpejtë shtojnë peshë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here