Chrissy Teigen dhe John Legend kanë marrë vajzën e tyre tre vjeqare Luna në ngjarjen e filmit të Quay x Chrissy Teigen në West Hollywood.

Ajo po bashkëpunon me linjën australiane të syzeve Quay.

Dhe të enjten Chrissy Teigen festoj aktivitetin e saj të fundit, derisa u shoqërua nga bashkëshorti John Legend dhe vajza tre vjeqare, Luna.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here