Duket që John Legend dhe Chrissy Teigen janë futur në shpirtin e festës së Halloween.

Modelja bukuroshe ka postuar disa fotografi të vajzës së saj Luna në disa kostume të ndryshme. Natyrisht që tema e këtyre kostumeve ishte Halloween, dhe vogëloshja dukej tejet e lezetshme.

Teigen ka ndarë me fansat e saj fotografitë e vogëlushes në rrjetin social Instagram. Për më shumë mund të shikoni vetë vajzën Luna të veshur, si banana, hot dog e Minnie Mouse.

Cute enough to eat: Chrissy Teigen shared a series of photos of baby Luna in Halloween costumes on Thursday   Cute enough to eat: Chrissy Teigen shared a series of photos of baby Luna in Halloween costumes on Thursday

Costume time!  Teigen is seen here with husband John Legend in June

Outfit number two: She posted a video of Luna dressed up in a second outfit

Having a ball: She captioned it: 'You can't possibly think I only bought the hot dog'

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here