Çifti i njohur i ka dhënë fund beqarisë.

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger janë zyrtarisht të martuar. Dyshja u kurorëzua të shtunën, që Us Weekly e përshkruan si një “ceremoni romantike”.

TMZ ka edhe më shumë detaje, duke përfshirë vendin e dasmës, e cila ishte Ysidro Ranch, një vendpushim luksoz.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here