Chris Brown planifikon koncertin e kthimitKëngëtari i turpëruar Chris Brown ka caktuar mbajtjen e koncertit të tij rikthyes në New Jersey me 27 të muajit tetor .

Koncerti i dates 27 tetorit në Izod Center do të jetë paraqitja  e parë zyrtare para publikut e Chris Brown që nga zënka që pati me ish-të dashurën e tij Rihannen, në shkurt të këtij viti, që i kushtoi atij lirim me kusht dhe shërbim shumorësh ndaj shoqërisë.

Këngëtari padyshim se do të jetë njeriu kryesor i këtij koncerti, ku do të performojnë edhe The-Dream, Fabolous, Keri Hilson, Trey Songz, Mario dhe Ginuwine etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here