Chris Brown nxjerr vajzën në albumNë kopertinë e albumit të ri, këngëtari Chris Brown ka vendosur të nxjërr vajzën e tij të vogël.

Ndryshe nga shumë artistë që fëmijët nuk i publikojnë në rrjetet sociale dhe janë shumë fanatikë edhe me paparacët, Chris Brown ka vendosur të bëjë të kundërtën.

Ai mendon se me imazhin e të bijës 17 muajshe, Royalty do të pushtojë tregun në muzikë.

Ky është albumi i tij i shtatë dhe do të quhet pikërisht, “Royalty”. Kopertina e albumit do të jetë bardh e zi dhe në të, babë e bijë kanë pozuar të zhveshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here