Chris Brown i grisen pantollonat në skenë Koncerti i fundit i Chris Brown në qytetin e Bridgeport, Connecticut nuk shkoj edhe aq mirë për këngëtarin.Gjatë performancës reperit amerikan i grisen xhinset në pjesën e përparme të pantollonave, transmeton Telegrafi.

Disa sekonda ai performoi ashtu, deri sa e vërejti dhe i grisi edhe më shumë para se të shkonte prapa skenës për t’i ndërruar.

Brohorima të shumta u shkaktuan në publik pas këtij incidenti, sidomos nga femrat.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here