Chloe Madeley tregon format seksiAjo i është përmbajtur një regjimi të rreptë stërvitjesh.

Ndërsa, të dielën modelja Chloe Madeley ka treguar format mahnitëse në plazhin e Ibizas, atje ku po shijon ca ditë pushimi.

Në fotografitë e siguruara nga britanikja Daily Mail, 29-vjeçarja shfaqet me bikine të zeza, të cilat ia nxorën në pah linjat mahnitëse.

E bija e prezantuesve televiziv Richard Madeley dhe Judy Finnegan, nuk kishte përdorur fare grim në këtë dalje, duke lënë të flas bukuria natyrale.

chloe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here