Chloe Goodman mjaft seksi me bekiniGjithnjë e më shumë Chloe Goodman po merr vëmendjen e mediave rozë dhe kjo jo më kotë. Ajo është një femër me një trup perfekt dhe këtë e ka treguar edhe gjatë pushimeve që është duke kaluar në Majami.

22-vjeçarja, ish-ylli i reality shoë-t “The Ex On The Beach” është fotografuar teksa mbante veshur bikini që e tregonin mjaft seksi.

Chloe ishte e shoqëruar nga një mikesh e saja, ku të dyja vajzat duket se kanë kaluar një ditë të bukur.

Chloe Goodman mjaft seksi me bekini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here