Chloe Ferry tregon fizikun e saj perfekt me bikini Ajo tashmë është mësuar me selfie-t provokuese.

Edhe këtë herë Chloe Ferry, 21 vjeç, është siguruar që të mbajë të mbërthyer 1.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram teksa ka publikuar një seri me foto seksi ditën e martë.

Ylli i Geordie Shore ka shfaqur fizikun e saj perfekt me bikini dhe e veshur me një body me dantellë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here