Amy Childs jemi mësuar ta shohim me bikini por tanimë nuk ka dyshime se nuk është vetëm zhveshja që e bën interesante.

Natën e kaluar ajo është shfaqur në pasarelë duke modeluar me një fustan që bën pjesë në koleksionin e ri të veshjeve.

Këngëtari Peter Andre dhe Kerry Katona ishin aty për të mbështetur 21 vjeçaren Amy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here