Cheryl Cole mendon se Kate Middleton ka një palë “gjinj shumë të mira”.

Këngëtarja britanike ka qenë e tronditur nga fotografitë lakuriqe që u publikuan muajin e kaluar pa leje të familjes mbretërore, por pranon se ka qenë shumë e impresionuar nga vlerat e ekspozuara të Kate.

“Është e tmerrshme. Ata ishin në një moment privat dhe kjo ishte një pushtim i privatësisë”.

“Megjithatë, ajo ka një palë gjinj të shkëlqyeshme, apo?”, ka thënë Cole.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here