Këngëtarja britanike, Cheryl Cole, është përsëri në lidhje me aktorin, muzikantin dhe valltarin amerikan, Derek Hough.

Çifti për herë të parë ka qenë në lidhje në kohën kur anëtarja e “Girls Alouds” u nda nga futbollisti i Chelseat, Ashley Cole, në vitin 2010.

Daily Star raporton se riafrimi i tyre ka ndodhur prej kohës që Cheryl është transferuar në Shtetet e Bashkuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here