Albana Osmani duket seksi me flokë të laguraPrezantuesja nga Tirana, Albana Osmani që shpesh flitet për dukjen e saj natyrale dhe sharmin që ka sot na shfaqet ndryshe, shkruan Kosovarja.

Në foton e fundit që ajo e ka shpërnda në rrjetin social “Instagram”, vërehen buzot e saj, që i ka lyer shumë dhe që duken sikur të ketë bërë ndërhyrje ne to.

Çfarë u ka bërë buzëve Albana Osmani?!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here