Çfarë thotë Yllka Gashi për Hashim Thaçin?Aktorja e njohur Yllka Gashi, me anë të një statusi në llogarinë e saj në Facebook ka komentuar zgjedhjen e Hashim Thaçit, President.Ja shkrimi i plote:

“Do me ha(thanë), Hasha tu kaka nob(bo) president a?Eu!”, aktorja është shprehur në njëfarë mënyre jo e kënaqur me këtë zgjedhje, ku dhe ka komentuar më pas:

“Kudo që shkon njeri venin e vet as nuk munet me harru e as me mohu…Bile, kur je ma larg hala ma shumë pe dojshe e po t’u dhimke (tingllon klishe ama shumë ish e vërtetë)”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here