Çfarë thotë Donjeta Kosumi për fejesënSe a është e vërtetë që Donjeta Kosumi – Kallashi është fejuar, kjo e fundit ka postuar një fotografi në profilin e saj në Facebook duke shkruar “Erdh princi i kaltër”.

Në mbishkrimin e fotografisë Kallashi nuk e ka zbuluar se kush është djaloshi me të cilin janë fotografuar me unaza në gishtin e fejesës. Kujtojmë që ajo gjatë tërë kohës Deni Hasanin e ka prezantuar si të dashurin e saj.

Por, dy emotikonat e fundit të postuara në mbishkrim (duke qeshur dhe duke i mbyllur sytë) lënë të kuptojnë që ndoshta është një shaka e saja./Express/

Çfarë thotë Donjeta Kosumi për fejesën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here