Çfarë thotë Afrona Dika për nënën e Bleros? Duket se Afrona Dika si e dashura e Bleros relacionin me nënën e këtij të fundit e ka të shkëlqyeshëm.Raporti mes nuseve dhe vjehrrave pa dyshim se në çdo familje shqiptare përbën një shtyllë të rëndësishme.

Duket se Afrona Dika si e dashura e Bleros relacionin me nënën e këtij të fundit e ka të shkëlqyeshëm. Në një foto të postuar në Instagram, në bazë të përshkrimit lë të kuptohet se për Afronën nëna e Bleros është mbretëreshë.

“Një burrë që trajton gruan e tij si princeshë është dëshmi e gjallë se është rritur nga një mbretëreshë” – thekson bukuroshja në foton e postuar në Instagram.

Ndryshe, takimet me prindërit e njëri-tjetrit tashmë kur lidhja është.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here