Çfarë roli kërkon Elijah Wood në Fast and Furious 9? Elijah Wood mund të jetë krahu i djathtë i Vin Diesel në filmin e ardhshëm The Last Witch Hunter, por pas punës me aktorin e filmave aksion, është gati të çojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel.

34-vjeçari Wood dëshiron të jetë pjesë e kastit e filmit të ardhshëm Fast and Furious, madje ka në mendje dhe rolin e tij.

“Po sikur unë të jem djali i paligjshëm, që shfaqet në Fast and Furious 9? Do të ishte interesante”, ka thënë Wood për People në premierën e filmit The Last Witch Hunter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here