Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora ka arritur shumë suksese në arenën ndërkombëtare.

Dhe jo vetëm në muzikë. Talentin e Ritës e kemi parë edhe në rolin e saj si aktore në filmin “Fifty Shades of Grey”.

Madje Rita shumë herë ka qenë edhe imazh i markave të njohura.

Ylli shqiptar është shumë aktive në rrjetet sociale.

E së fundmi ajo po sjell fotografi tejet të nxehta e provokuese për fansat e saj.

Një ditë më parë Rita kishte nxjerrë njërin gjoks jashtë. Por këngëtarja shqiptare nuk është ndalur me kaq.

Ajo në profilin e saj në Instastory ka postuar përsëri një fotografi të ngjashme vetëm se ende më provokuese.

Ajo shihet duke pozuar para pasqyrës gjysmëlakuriq dhe shihet se mban gjoksin me duar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here