Cfarë po ndodh mes Naomi Campbell dhe RihannësModelja e njohur Naomi Campbell dhe Rihanna, së fundmi kanë hequr njëra-tjetrën nga lista e shokëve në Instagram

Naomi Campbell dhe Rihanna është thënë se nuk janë duke komunikuar më. E pyetur për këtë çështje, modelja ka mohuar se ka ndonjë problem mes tyre dhe ka thënë se çdo gjë është në rregull.

Modelja 46 vjeçare e ftuar në shoun “Watch What Happens Live” pas pyetjes së bërë nga Andy Cohen, nuk ka dhënë ndonjë sqarim më të thellë lidhur me këtë temë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here