Çfarë po ndodh me shëndetin e Kate Middleton?Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, ishte mysafirja speciale në gala evenimentin SportsAid, ku ka tërhequr vëmendje fiziku i saj.

Tabloidet britanike qe disa muaj janë duke spekuluar për peshën e 34-vjeçares që është në rënie të vazhdueshme.

Edhe kësaj radhe, Kate ka nxitur thashetheme në media se po vuan nga anoreksia.

Ajo dukej shumë e hollë dhe këtë mund ta vëreni në fotografitë e publikuara. /Telegrafi/

Çfarë po ndodh me shëndetin e Kate Middleton?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here