Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën, pse ka shtuar kaq shumë peshëPrezantuesja dhe këngëtarja e njohur ka ndërruar shumë në pamjen e saj

Luana Vjollca ka shtuar shumë në peshë kohët e fundit, ky detaj madje nuk u ka ikur as fansave.Megjithëse duket tejet seksi, kilogramët e tepërt nuk janë bezdi për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here