Çfarë po ndodh me Brad Pitt ?Dy javë që nga divorci i Brad Pitt me Angelina Jolie, duket se Brad është në gjendje jashtëzakonisht të rëndë dhe është duke përjetuar një krizë të thellë.

Burime të afërta me aktorin konfirmojnë se ai thërret cdo ditë në telefon prindërit e tij, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

52 vjeçari është i shokuar dhe vazhdimisht qanë dhe nuk mund të besoj se cfarë i ka ndodhur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here