Çfarë po ndodh me Amal Clooney?Ajo është e bukur, elegante, sharmante, dhe inteligjente, por bashkëshortja e aktorit të famshën, George Clooney duket se ka humbur shumë në peshë, transmeton zeri.info.

Amal Clooney, avokatja e të drejtave të njeriut, siç komentohet nga disa media botërore, por edhe nga fotot që mund t’i shihni, duket se nuk ka më shumë se 45 kilogramë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here