3Këngërtarja Enca Haxhia në një postim në faqen e saj zyrtare u ka këruar ndjesë gjthë ndjekësve dhe adhuruesve të muzikës së saj.

 Kjo ndjesë vjen si pasojë e një defekti teknik i cili ka penguar që hiti i saj i ri “Love on my body’ të mos dëgjohet nga një pjesë e fansave të saj kryesisht në Kosovë.

“Kerkoj ndjese te gjithe fansave qe smunden ta shihnin videon e “LOMB” (vecanerisht ne Kosove) ne youtube per shkak te disa problemeve teknike qe tani u zgjidhen.Nuk doja ta promovoja pa patur dhe ju mundesine te shihni .Tani ne YouTube.”-shkruan Enca. / Gazeta Express/ 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here