6Learta Jakupi padyshim se është njëra ndër më të përfolurat në mediet rozë.

Këto ditë Learta ka postuar disa fotografi ku të gjithë i la pa fjalë me bukurinë e saj.

Atë madje po e duan edhe koleget e vjehrrës së saj.

Njëra ndër to është edhe këngëtarja e njohur Merita Spahiu.

Ajo i ka lënë koment Leartës një emoji me zemra dhe një ylli.5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here