Çifti simpatik Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë shumë të përfolur në mediet rozë.

Ata  së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Express.

Albatritin e Egzonën shumë shpesh i shihni në fotografi të bukura nga momentet e tyre së bashku.

Së fundmi Egzona në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet Albatriti me një vajzë të vogël simpatike.

Të dy shihen të qeshur në këtë foto./Gazeta Express/1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here