Çfarë po i bën fytyrës Dafina Zeqiri?Pastrimin e fytyrës për t’u dukur më bukur, pothuajse çdo artist e preferon.Dhe jo vetëm nga artistët por edhe nga njerëz të ndryshëm, transmeton Gazeta Express.

Këtë po e preferon edhe këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri.

Dafina ka postuar një video në Instastory ku vërehet se disa pjesë të fytyrës i ka bërë me maskë të zezë.

dafina Gazeta Express

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here