Jemi mësuar të shohim shumë bashkëpunime mes artistëve.

E një bashkëpunim të ri ndoshta mund ta presim nga Kida, Mozzik dhe nga dy anëtarët e Babastars, Majk e Cozman.

Kështu na lë të mendojmë një fotografi e postuar nga vetë Mozzik në profilin e tij në Instagram.

Një bashkëpunim mes tyre është kërkuar edhe nga vetë fansat e tyre.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here