Në një intervistë së fundmi dëgjuam se këngëtarja Eneda Tarifa po përgatiste një këngë të re. Vetëm kaq.

Asnjë detaj rreth sipërmarrjes së re. Ndaj kur e pamë në krah të kantautorit Flori Mumajesi, diçka nuhatëm. Kështu që pyetëm lart e poshtë dhe ja… Eneda Tarifa është duke u përgatitur për të konkurruar në Festivalin “Top Fest”.

Kompozitor i këngës së saj është pikërisht Flori, gjë që shpjegon edhe këtë foto të dy artistëve./BLUETOOTH/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here