Grimeri i Leona Lewis mund të jetë në probleme tani.Ylli i “X-Factor” duket se ka pas nevojë për një pasqyre urgjente derisa është fotografuar me buzëkuqin e saj i cili nuk ishte në vendin e vet.

Përveq kësaj, Leona dukej e veshur me shumë stil, me një palltë trendi, një fustan të zi dhe çizmet me take të lartë dhe ishte drejtuar për të kaluar natën me shoqëri në një klub nate.

Leona së fundmi ka qenë shumë e zënë me promovimin e këngës së saj të re, “Trouble”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here