Çfarë ndodh kur gatuan Miriami ?Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ata po kalojnë ditë të lumtura pranë njëri-tjetrit në GjermaniMëngjesin e sotëm, Miriam ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar mëngjesin e përgatitur, transmeton Telegrafi.

Në fotografi duken dy vezë të skuqura në tigan, ku njëra prej tyre ka marrë formën e zemrës.

“Kështu ndodh kur e bën mëngjesin me dashuri”, ka shkruar ajo përbri fotografisë së publikuar në Instagram.

 Çfarë ndodh kur gatuan Miriami ?

Me siguri, ajo vezë i dedikohet të dashurit të këngëtares, Alban Skenderajt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here