Çfarë mendon Adonisi për skenat nudo të Teuta Krasniqit Aktorja dhe prezantuesja e njohur, Teuta Krasniqi, bëri bujë të madhe me skenat nudo, të realizuara në filmin “Distant Angels”.

Nga ana tjetër ajo u shpreh e habitur se si ishin komentuar aq shumë, marrë parasysh që në aktrim gjëra të tilla janë të natyrshme, shkruan Indeksonline.

Përkundër kritikave të shumta, bashkëshorti i ri i Teutës, Adonis Morina, nuk ka komentuar skenat e tilla as edhe për një cast.

Duket se cifti e kuptojnë si mos më mirë anën profesionale, dhe se të dy po pajtohen me njëri-tjetri.

Çfarë mendon Adonisi për skenat nudo të Teuta Krasniqit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here