xhansuËshtë bërë pothuaj seriali më i përndjekur në ekranet tona, i cili ka mjaft motive edukative, shkruan revista Kosovarja.

Në një intervistë të protagonistëve për mediat turke, Xhihani ka folur mjaft fjalë të mira për aktoren Xhansu, për të cilën është shprehur se nëse do ta kishte një vajzë, do të donte të ishte tipike si ajo.

“Ajo është shumë punëtore dhe është shumë e dashur me njerëz. Më pëlqen shumë karakteri i saj dhe po ta kisha një vajzë, do të kisha dëshirë t’i përngjajë, ëhtë shprehur aktori i njohur Erkan Pettekaya.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here