Ylli shqiptarë me famë botërore Rita Ora, ka hapur çantën e saj të kozmetikës dhe një nga një ka treguar të gjitha produktet e bukurisë të cilat i preferon ajo.

Rita çantën e saj e ka hapur pë Revistën ‘Seventeen Magazine’, ku ajo tregon kozmetikën e domosdoshme, pa të cilat nuk udhëton askund.

Po ashtu ajo ka treguar edhe parfumin e saj të preferuar ‘Channel – Chance’.

Se çfarë mban Rita Ora në çantën e saj të grimit, mund të shikoni në linkun më poshtë lajmit:

http://www.cambio.com/2012/10/15/whats-inside-rita-oras-makeup-bag-exclusive/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here