Ajo quhet Marina Vjollca dhe të gjithë e njohin bukuroshen e kanalit Top Channel.

Ajo përvec prezantimeve në këtë kanal është bërë dhe imazhi zyrtar i një kompanie celulare në Shqipëri.

Nga fotoja duket qartë se Marina pasi ka mbyllur një sezon të lodhësh dhe mbi të gjitha të sukseshëm ka vendosur të pushojë këto ditë të nxehta vere në bregdetin e Jonit.

Paparacët kanë qënë ata që e kanë fotografuar atë duke lexuar për qefin e saj një libër në shazllon, por ajo që të bije në sy është gjoksi i saj i madh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here