Çfarë ka ndryshuar te Jehona Sopi? Jehona Sopi po hesht. Që pas martese, këngëtarja është tërhequr nga skena muzikore shqiptare.

Ajo i është përkushtuar më shumë punës si psikologe dhe rritjes së vajzës.

Jehona, që ishte simbol i elegancës dhe stilit, tashmë ka ndryshuar pak. Duket më e plotë dhe dukshëm më serioze.

Ajo është shfaqur në “Vitin e Ri Artistik”, ku ka kaluar kohë me shumë nga miqtë e kolegët e skenës, shkruan “Kosovarja”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here