Çfarë i dhuroi Sinan Hoxha të fejuarës për ditëlindje? Një festë e madhe për ditëlindje i është dedikuar të fejuarës së këngëtarit Sinan Hoxha.Ai ka ndarë me fansat e tij një foto në Instagram, ku i përcjell edhe një urim.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, festofsh edhe 100 te tjera së bashku me mua dhe të dashurit e tu.. të dua pafund Jeta ime”, ka shkruar ai bashkëngjitur fotos.

Përpos urimit të tij, një sërë urimesh janë pasuar më tej nga ndjekës të shumtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here