“Është ora tre pas mesnate dhe unë nuk po arrij të fle”, kështu ka shkruar mbi këtë fotografi modelja shqiptare me famë botërore Anxhela Martini.

Ajo shkruan gjithashtu në rrjetin social Facebook, se pas kësaj pagjumësie do të udhëtoj për në Gjermani. Çfarë ta mundojë vallë bukuroshen shqiptare?!

Vetëm ajo e di…/koha/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here