Celuliti tradhton NorenNë fakt për shume fansa, këngëtarja kosovare është simboli i femrës seksi me format perfekte.

Por një sy i mprehte dhe pak malinj arrin te shohë edhe defekte te Nora Istrefi.

E veshur me geta transparente, ajo ka argëtuar të pranishmit në një klub nate duke performuar disa prej hiteve, transmeton Telegrafi

Ajo ka shfaqur defekte në trup duke ekspozuar celulit, e cila ka bërë që shumë adhurues të mbetet tëp habitur.

Ndryshe, Nora është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do ti publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

Celuliti tradhton Noren

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here