Nives Celsius ka zbuluar se ajo mezi pret të përjetojë ‘el Classicon’ e saj të parë mes Real Madridit dhe Barcelonës duke thënë se ajo do të hiqte dorë nga orgazma mujore për të parë derbin më të madh të planetit.

Bukuroshja ka paralajmëruar në blogun e saj se ajo do të udhëtojë në Madrid me ç’rast do të shkojë në Santiago Bernabeu, vendi ku do të përballen Reali dhe Barcelona.

“Mendoj se shumë njerëz e presin me orgazëm ‘el Classicon’ dhe shumë njerëz kanë hequr dorë nga orgazma për shkak të ‘el Classicos’. Unë jam femër me të njëjtin qëndrim”.

“Herën e parë kur isha në Bernabeu ishte sikur orgazëm dhe ky ‘el Classico’ do të jetë orgazëm e shumëfishtë”, deklaroi modelja e njohur kroate duke mos fshehur dashurinë për Real Madridin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here