Këngëtarja kanadeze Celin Dion, 42 vjeç, ka nxjerrë në dritë në Florida dy binjakë.

Lajmin e ka bërë të ditur “People”, sipas së cilës vogëlushët janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Këngëtarja ka tashmë një fëmijë 9 vjeç dhe dy të vegjlit, që janë fryt i një mbjelljeje artificiale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here