Roberto Cavalli ka zgjedhur modele pak të “vjetra” në koleksionin e ri të veshjeve dhe aksesorëve të tjerë për vitin 2012-të.

Ato janë, supermodelja Naomi Campbell, Kristen McMenamy, Karen Elson.

Por edhe pse modelet janë 40-vjece apo edhe më shumë, ato shkëlqyen në sfilatën e veshjeve të shtrenjta të Cavallit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here