Catherine Zeta-Jones, aktorja 42 vjeçare është shfaqur në Tribeca Film Festival së bashku me bashkëshortin Michael Douglas në New York.

Me një fustan të ngushtë ku dukej shumë sensuale, ajo ka treguar format e saj të përsosura.

Pas problemeve që bashkëshorti i saj ka patur duket se ajo është më e qetë dhe në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here