Aktorja e njohur Catherine Zeta Jones ka preferuar sëfundi të bëjë disa ditë pushime e të relaksohet pas një viti të lodhshëm dhe stresues.

Ajo është fotografuar sëbashku me bashkëshortin e saj Michael Douglas në bordin e një jahti në brigjet e Francës.

Aktorja 41 vjeçare me këtë rast ka ofruar edhe një pamje interesante të formave trupore ndonëse nuk ka preferuar të zhvishet vetëm në bikini.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here